Prawo

Administracja I stopnia

Administracja II stopnia

ZESZYTY NAUKOWE UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO, SERIA PRAWNICZA14.06.2019 08:53

Uprzejmie informujemy, że Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Rzeszowskiego, Seria Prawnicza wydawane przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego od 2019 roku stają się kwartalnikiem.

Zeszyty znalazły się na wykazie projektów zakwalifikowanych do finansowania w ramach programu „Wsparcie dla czasopism naukowych de minimis". Celem programu jest wejście czasopism, publikujących artykuły naukowe o wysokim poziomie, do międzynarodowego obiegu naukowego. Artykuły publikowane w Zeszytach będą uwzględniane przy ewaluacji działalności naukowej oraz zostaną umieszczone w ministerialnym wykazie czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych.

Zapraszamy do publikowania w "Zeszytach Naukowych Uniwersytetu Rzeszowskiego, Seria Prawnicza", zwłaszcza pracowników badawczo - dydaktycznych (konieczność zachowania 70% afiliacji zewnętrznych).