Prawo

Administracja II stopnia

Oceń swojego nauczyciela!28.05.2019 12:26

Studentko! Studencie!

Samorząd Studentów UR oraz Samorząd Doktorantów UR wraz z Działem Jakości i Akredytacji zapraszają osoby studiujące na studiach I, II i III stopnia do udziału
w anonimowym badaniu mającym na celu ocenę pracy nauczycieli prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019.

Twoja szczera opinia jest dla nas bardzo ważna.

Wypełnienie ankiety zajmuje jedynie kilka minut.

Nie zwlekaj!

Oceń swojego nauczyciela!

Elektroniczna ankieta jest dostępna w Wirtualnej Uczelni.

Dane wykorzystywane w systemie logowania są szyfrowane. Służą jedynie do przypisania właściwej ankiety i nie są identyfikowane z osobą wypełniającą ankietę.

Wszelkie problemy związane z wypełnianiem ankiety prosimy kierować do Pani Ewy Halik (ehalik@ur.edu.pl,  17 872 10 45).