Prawo

Kierownicy Katedr i Zakładów Naukowych
Wydziału Prawa i Administracji
Uniwersytetu Rzeszowskiego

Uprzejmie przypominam o konieczności składania wykazu prac objętych prawami autorskimi w roku 2017.  Wykaz powinno się wypełnić według załącznika nr 2 do Zarządzenia 63/2015,
który można pobrać w formie edytowalnej w zakładce Pracownicy/pliki do pobrania/Załącznik nr 2 – Ewidencja prac objętych prawami autorskimi a także w zakładce aktualności.
Bardzo proszę, o przekazanie tej informacji pracownikom w Państwa Katedrach i Zakładach. Wykaz proszę składać w pokoju 17 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 stycznia 2017 r.

Pliki do pobrania: