Prawo

Administracja II stopnia

Informacja dla studentów WPiA - studenci zagraniczni - Erasmus+18.01.2018 09:45

OGŁOSZENIE

W ramach Programu Erasmus+ w najbliższym czasie na Uniwersytet Rzeszowski przyjadą zagraniczni studenci (semestr letni 2017/2018). W związku z ich wizytą zarówno Dział Współpracy z Zagranicą UR, jak i Wydziałowy Koordynator ds. Programu Erasmus+ zwracają się z prośbą do studentów WPiA o podjęcie w tej kwestii aktywności.

Udział w powyższym przedsięwzięciu wiązałby się głównie z pomocą w pierwszych dniach pobytu studentów obcokrajowców w Rzeszowie (m.in. odbiór z lotniska w Jasionce/ dworca kolejowego, autobusowego, przyprowadzenie do Działu Współpracy z Zagranicą oraz na pierwsze spotkanie z koordynatorem).

Wszystkich chętnych studentów prosimy o kontakt na adres: dzwz@ur.edu.pl.