Prawo

Administracja II stopnia

Prace remontowe budynek przy Pl. Ofiar Getta06.09.2017 14:01

OGŁOSZENIE

Wszystkim Pracownikom naukowo-dydaktycznym oraz studentom przypominamy, że budynek Wydziału Prawa i Administracji UR przy Pl. Ofiar Getta 4-5 jest wyłączony z użytkowania do końca września 2017 r. W związku z tym przeprowadzenie wszelkich egzaminów dyplomowych, poprawkowych oraz dyżurów dydaktcznych prosimy planować w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 13 (kontakt w tej sprawie: Dziekanat WPiA oraz Sekretariat Zakładów Naukowych).