Prawo

Administracja I stopnia

Administracja II stopnia

WORD-APPLIED dostępny dla pracowników naukowych i studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego21.08.2017 11:35

Informujemy o możliwości darmowego korzystania przez wszystkich pracowników naukowych i studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego z internetowego, lingwistycznego narzędzia WORD-APPLIED.

WORD-APPLIED służy doskonaleniu umiejętności posługiwania się językiem angielskim w przygotowaniu profesjonalnych raportów, wniosków grantowych i manuskryptów do publikacji w anglojęzycznych czasopismach naukowych z zakresu nauk przyrodniczych.

Site:  wordapplied.com

User: Trial17

Password: 1967

Konto promocyjne wygasa 30 września 2017.