Prawo

Administracja I stopnia

Administracja II stopnia

Ważna informacja dla pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych WPiA UR05.06.2018 10:45

Szanowni Państwo,
Kierownicy Katedr, Zakładów i Pracowni Naukowych
Wydziału Prawa i Administracji
Uniwersytetu Rzeszowskiego

Uprzejmie przypominamy o konieczności składania indywidualnych oświadczeń dotyczących zaliczenia do liczby osób zatrudnionych na Wydziale Prawa i Administracji UR przy prowadzeniu badań naukowych lub prac rozwojowych w ramach stosunku pracy (potencjał badawczy), na rok 2019. Bardzo proszę również, o przekazanie tej informacji Pracownikom w Państwa jednostkach organizacyjnych. Oświadczenia proszę składać w pokoju 17 w nieprzekraczalnym terminie, najpóźniej do dnia 30 czerwca 2018 r.

W załączeniu druk oświadczenia, który można znaleźć również na stronie internetowej WPiA (zakładka „Pracownicy” > ”Pliki do pobrania”), a także pobrać bezpośrednio, w pokoju 17.

Pliki do pobrania:
Pismo.pdf (255,76 KB)