Prawo

Administracja I stopnia

Administracja II stopnia

II spotkanie w ramach projektu "Szkoła Bankowości i Finansów"12.05.2017 12:44

W imieniu Organizatorów, a także Związku Banków Polskich oraz Multimedialnego Wydawnictwa naukowego „Wykładnia” zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów oraz pracowników Wydziału Prawa i Administracji UR do wzięcia udziału w drugim spotkaniu w ramach w projektu dydaktycznego „Szkoła Bankowości i Finansów”.

Już 16 maja spotykanie odbędzie się w Opolu a 7 czerwca Szkoła Bankowości i Finansów zawita do Wrocławia. Każde ze spotkań będzie transmitowane do pozostałych dziewięciu szkół, które dołączyły do projektu. Warto dodać, że uczestnicy wszystkich spotkań pod koniec cyklu będą mogli przystąpić do testu, którego zaliczenie uprawni ich do uzyskania certyfikatu ukończenie "Szkoły Bankowości i Finansów".

Transmisja dla uczestników Uniwersytetu Rzeszowskiego odbędzie się 16 maja w budynku A0 na ul. Pigonia 1 o godzinie 13:00 (aula 167).

Zapraszamy na kolejne spotkania oraz do odwiedzania strony Multimedialnego Wydawnictwa „Wykładnia” gdzie jest dostępny multiBook z pierwszego wydarzenia inaugurującego cykl seminariów!

Link do multiBooka: http://wykladnia.pl/kursy/szkola-bankowosci-i-finansow-seminarium-i/