Prawo

Administracja I stopnia

Administracja II stopnia

Informacja dla Pracowników Naukowo - Dydaktycznych Wydziału Prawa i Administracji UR10.05.2017 15:20

Pracownicy Naukowo – Dydaktyczni Wydziału Prawa i Administracji UR

W związku z Zarządzeniem Nr 27/2017 Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego z dnia 19.04.2017 r. w sprawie Kryteriów oceny działalności naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej nauczycieli akademickich UR komplet wymaganych dokumentów należy złożyć do dnia 19.05.2017 r. w Sekretariacie Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UR (pokój nr 205).