Zaburzenia emocjonalne u dzieci i młodzieży - Powiatowa Konferencja dla dyrektorów szkół...30.05.2019 12:47

W dniu 27.05.2019r. w Łańcucie odbyła się Powiatowa Konferencja dla dyrektorów szkół, pedagogów, psychologów szkolnych i nauczycieli z Powiatu Łańcuckiego: Zaburzenia emocjonalne u dzieci i młodzieży, zorganizowana przez Starostwo Powiatowe i Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Łańcucie.

W ramach współpracy z Interesariuszami Zewnętrznymi, w konferencji brały udział: dr Aleksandra Mach - prodziekan Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz dr Danuta Ochojska – wykładowca.

Podczas konferencji, dr Danuta Ochojska wygłosiła referat pt. Zaburzenia emocjonalne u dzieci, ich uwarunkowania i formy terapii.

Celem konferencji było pogłębienie wiedzy oraz wymiana doświadczeń osób zajmujących się udzielaniem pomocy psychologiczno – pedagogicznej dzieciom i młodzieży oraz ich rodzinom, w obszarze podjętej problematyki.

Tekst i zdjęcia: Elżbieta Dolata