Wielki Sukces Koła Naukowego Pedagogów i Pedagogów Specjalnych23.03.2019 14:53

Koło Naukowe Pedagogów i Pedagogów Specjalnych działające pod opieką dr hab. prof. UR Krystyny Barłóg przy Zakładzie Pedagogiki Specjalnej Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz pod przewodnictwem studenta Uniwersytetu Rzeszowskiego Macieja Kokoszki jako jedyne koło naukowe z Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Rzeszowskiego zostało nominowane do plebiscytu Gala Naukowca Uniwersytetu Rzeszowskiego 2019 i otrzymało nagrodę aż w dwóch kategoriach: Najpopularniejsze Koło Naukowe (za aktywną działalność, liczne projekty i publikacje) oraz Innowacyjny Projekt Roku (za projekt "Bariery czy zmiana? - proces inkluzji w perspektywie edukacyjnej i społecznej"). Nagrody zostały wręczone  przez przedstawicieli władzy UR oraz głównego organizatora gali- Samorząd Studentów. Uroczystość miała miejsce dnia 20.03.2019 na sali koncertowej Wydziału Muzyki. Gala Naukowca to projekt mający na celu uhonorowanie pracy kół naukowych oraz zachęcenie do podejmowania nowych inicjatyw. Oprócz wyżej wymienionych kategorii nagrody zostały przyznane także w 9 innych. Otrzymane tytuły, jak mówią sami członkowie koła, są dla nich ogromnym wyróżnieniem i motywacją do dalszej działalności naukowej i zdobywania kolejnych laurów.

dr hab. prof. UR Krystyna Barłóg