Złoty Jubileusz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łańcucie21.06.2018 12:42

W dniu 8.06.2018 r. nasz interesariusz zewnętrzny Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Łańcucie obchodziła Jubileusz 50-lecia działalności. Z tej okazji została zorganizowana konferencja, w której uczestniczyli przedstawiciele władz Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Rzeszowskiego: dr hab. prof. UR Ryszard Pęczkowski – dziekan Wydziału oraz dr Aleksandra Mach – prodziekan.

Podczas Konferencji wykłady: Neurorozwój - dlaczego czasem trudno porozumieć się z uczniami? oraz: Pamięć i uwaga – dlaczego nie wszystko pamiętamy? wygłosił dr Marek Kaczmarzyk z Uniwersytetu Śląskiego. W swoim wystąpieniu zaprezentował biologiczne odniesienie do procesu edukacji z odwołaniem się do najnowszych osiągnięć neurodydaktyki.

Życzymy wielu sukcesów.

dr Aleksandra Mach