W dniu 21 marca 2018 r. na Wydziale Pedagogicznym odbyły się warsztaty pt: „Social media w praktyce” organizowane przez Studenckie Koło Naukowe MATRIKS.26.03.2018 11:46

W dniu 21 marca 2018 r. na Wydziale Pedagogicznym odbyły się warsztaty pt: „Social media w praktyce” organizowane przez Studenckie Koło Naukowe MATRIKS. Gościem głównym warsztatów był Kamil Skicki, właściciel firmy eventowej oraz nowo powstającej agencji konsultingowej i mediów społecznościowych.

Uczestnicy warsztatów mieli okazję  dowiedzieć się  jak powstały  media społecznościowe, a przede wszystkim zrozumieć na czym dokładnie polega i jak funkcjonuje  marketing w  social mediach czyli  Social Dynamics –„ łączymy się w grupy, bo lubimy takich jak my”. Prowadzący przedstawił  i omówił również 4-stopniowy model sprzedaży: Zobacz mnie, Polub mnie, Zaufaj i Kup. Część praktyczna pozwolila uczestnikom zobaczyć jak ogromnym narzędziem są hashtagi w świecie marketingu, jak marka wzbudza zaangażowanie i interakcje u odbiorcy oraz jakich technik używa by wywrzeć wpływ na odbiorców.

Monika Puła