„MEDIOznawcy” - wykład zorganizowany przez Studenckie Koło Naukowe MATRIKS24.03.2018 08:38

We wtorek 20.03.2018 na Wydziale Pedagogicznym odbył się wykład otwarty dla wszystkich zainteresowanych dydaktyką cyfrową. Wystąpienie zorganizowano w ramach cyklu wykładów „MEDIOznawcy” organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe MATRIKS. Uczestnicy mieli możliwość wysłuchania wystąpienia Krzysztofa Głomba, prezesa stowarzyszenia „Miasta w Internecie” oraz pomysłodawcę projektu Komet@. Podczas wystąpienia zostały poruszone kwestie związane z wykorzystaniem urządzeń mobilnych przez dzieci i młodzież oraz zastosowaniem nowych technologii w procesie nauczania. W drugiej części wykładu została poruszona kwestia zmian systemu edukacji a na koniec słuchacze mogli zadawać pytania.

Monika Puła