Informacje o Laurze Studenta02.05.2015 06:22

Ks. prof. dr hab. Janusz Miąso – Przyjaciel Studentów

W dniu 17 kwietnia 2015 roku w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie odbyła się Gala „Laur Studentów” zorganizowana przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego. Gala „Laur Studentów” to prestiżowa uroczystość, podczas której studenci mają zaszczyt uhonorować i wyrazić swoją wdzięczność  osobom, organizacjom, firmom i instytucjom, które wspierają ich codzienną działalność. Bardzo sympatyczną nagrodą dla nauczycieli akademickich jest Laur – Przyjaciel Studentów. W tym roku Najlepszym Przyjacielem Studentów Wydziału Pedagogicznego został Ks. prof. dr hab. Janusz Miąso – Prodziekan Wydziału. Studenci wyrazili podziękowanie za nieustanną obecność, wsparcie, życzliwość, kulturę osobistą i ogromne zaangażowanie Pana Profesora wobec wszystkim studentów. Laur wręczyła studentka V roku resocjalizacji Pani Anna Tuleja – przedstawicielka Samorządu Studentów z Wydziału Pedagogicznego.

W uroczystości wzięły udział firmy, instytucje, organizacje, osoby ze świata biznesu oraz osoby reprezentujące kadrę akademicką, które wspierają i współpracują z Samorządem Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego. Wydział Pedagogiczny podczas Gali „Laur Studenta” reprezentowali prof. nadzw. dr hab. Marta Wrońska - Kierownik Katedry Pedagogiki Medialnej, mgr Monika Zielińska – pracownik Zakładu Pedagogiki Szkolnej, oraz mgr Jakub Czopek – pracownik Katedry Pedagogiki Medialnej a także Członek Rady Programowej Akademickiego Radia Uniwersytetu Rzeszowskiego Feniks.fm

Pełne sprawozdanie z Gali znajduje się tutaj

Prof. nadzw. dr hab. Marta Wrońska