Wizyta studyjna w Szwecji13.11.2014 09:01

W dniach od 9 do 19 października 2014 roku delegacja pracowników naukowych Wydziału Pedagogicznego uczestniczyła w wizycie studyjnej w Uniwersytecie Sztokholmskim. Spotkania odbywały się w Instytucie Slawistyki, Centrum Studiów nad Kulturą Dziecka, Szkole Podstawowej w Skogos, Bibliotece Uniwersytetu, Centrum Książki Dziecięcej. Dr hab. prof. UR Alicja Ungeheuer-Gołąb i dr hab. prof. UR Grzegorz Grzybek wygłosili wykłady dla studentów Instytutu Slawistyki.