Uczestniczyliśmy w akcji - „Bądź Aniołem” – OTWÓRZ SERCE DLA DZIECI!13.01.2014 19:34

Studenci Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej studiów niestacjonarnych, Wydziału Pedagogicznego UR wzięli czynny udział w akcji pod hasłem: „Bądź Aniołem” – OTWÓRZ SERCE DLA DZIECI! zorganizowanej przez Studentów III Roku Nauk o Rodzinie UR, przy współpracy z Podkarpackim Hospicjum na rzecz dzieci, a która odbyła się w dniu 1 grudnia 2013 roku w Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall w Rzeszowie. Przedsięwzięcie honorowym patronatem objął Dziekan Wydziału Pedagogicznego dr hab. prof. UR Ryszard Pęczkowski.

Łańcuch „otwartych serc” wykonali studenci pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej studiów niestacjonarnych, pod kierunkiem dr hab. prof. UR Marty Uberman, mgr Elżbiety Pióreckiej i mgr Anny Wójcik. Serca wykonane zostały z różnych materiałów papierniczych, tekstylnych, przyrodniczych oraz recyklingowych. Efekt końcowy to 25 metrowy łańcuch, który w dniu 1 grudnia dołączony został do najdłuższego łańcucha świątecznego na Podkarpaciu. Łańcuch „otwartych serc” przyozdobił choinkę oraz wypełnił korytarze Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall w Rzeszowie. Dopełnieniem akcji były prowadzone przez Studentów Wydziału warsztaty artystyczne i zabawy muzyczno-plastyczne dla dzieci, malowanie twarzy farbami oraz pomoc w pisaniu przekonywujących listów do św. Mikołaja. Kolejny raz udało nam się OTWORZYĆ SERCA i z tego jesteśmy dumni!!!

Fot. Klaudia Majdasz, Łukasz Binko, Anna Wójcik