Aleksandra Chodasz – Prezes Fundacji Rozwoju „Dobre Życie” – gościem Wydziału Pedagogicznego13.01.2014 19:21

Dnia 05.01.2014 r. gościem studentów studiów niestacjonarnych Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej była Aleksandra Chodasz, trenerka i superwizorka metody dramy, Prezes Fundacji Rozwoju “Dobre Życie”, absolwentka Wydziału Dramy na Uniwersytecie w Exeter, szkoły trenerskiej i licznych szkoleń i kursów dla prowadzących szkolenia i warsztaty, rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (certyfikacja I stopnia) i Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych (certyfikacja II stopnia).

Spotkanie odbyło się w ramach przedmiotu Warsztaty twórcze (Drama), jako podsumowanie cyklu ćwiczeń warsztatowych prowadzonych przez mgr Annę Wójcik z wykorzystaniem metody dramy stosowanej w praktyce pedagogicznej. W ramach spotkania studenci naszego Wydziału mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez wieloletniego praktyka metody dramy oraz zapoznania się z projektami realizowanymi przez Fundację Rozwoju „Dobre Życie”, których celem jest rozwijanie kapitału społecznego oraz kompetencji osobistych i zawodowych mieszkańców Podkarpacia.