SYLWETKA ABSOLWENTA

Absolwent studiów podyplomowych „Nauczanie techniki w szkole” zdobędzie szeroką wiedzę z zakresu współczesnych dziedzin techniki; metodyki przygotowywania i konstruowania programów nauczania z techniki; zdobędzie umiejętności opracowywania oraz wykorzystywania dydaktycznych programów komputerowych w pracy z uczniem; jest przygotowany do podjęcia pracy zawodowej jako nauczyciel przedmiotu technika w szkole.

ADRESACI STUDIÓW

Studia są adresowane do absolwentów studiów wyższych o specjalności nauczycielskiej. Wymagania wstępne: dyplom ukończenia studiów wyższych  o specjalności nauczycielskiej.

ZASADY REKRUTACJI

Rejestracja odbywa się drogą elektroniczną, w sposób ciągły, do zorganizowania grupy.

Kandydat zobowiązany jest do rejestracji drogą elektroniczną, a na spotkaniu organizacyjnym – do złożenia wymaganych dokumentów, tj.:

• podanie-kwestionariusz (wygenerowany z systemu),
  • kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych (oryginał do wglądu),
  • kserokopia dokumentu potwierdzającego posiadanie kwalifikacji pedagogicznych (oryginał do wglądu).

O przyjęciu kandydata na studia podyplomowe decyduje kolejność zgłoszeń.

KIEROWNIK STUDIÓW: dr Waldemar Lib

OBSŁUGA ADMINISTRACYJNA: mgr Beata Bieda - tel. 17 872-18-10

KOSZT STUDIÓW: 4800 zł (1600 zł za semestr)