SYLWETKA ABSOLWENTA

Rekrutacja na studia podyplomowe została przedłużona do 31 października 2019 r.

Absolwent studiów podyplomowych "Nauczanie informatyki w szkole" zdobędzie szeroką wiedzę z zakresu współczesnych dziedzin informatyki; metodyki przygotowywania i konstruowania programów nauczania z informatyki.

Absolwent będzie potrafił opracować oraz wykorzystać dydaktyczne programy komputerowe w pracy z uczniem;  będzie przygotowany do podjęcia pracy zawodowej jako nauczyciel przedmiotu informatyka w szkole.

Absolwent będzie merytorycznie i metodycznie przygotowany do nauczania informatyki w szkole.

ADRESACI STUDIÓW

Studia są adresowane do absolwentów studiów wyższych o specjalności nauczycielskiej. Wymagania wstępne: Dyplom ukończenia studiów wyższych o specjalności nauczycielskiej.

ZASADY REKRUTACJI

Rejestracja odbywa się drogą elektroniczną, w sposób ciągły, do zorganizowania grupy.

Kandydat zobowiązany jest do rejestracji drogą elektroniczną, a na spotkaniu organizacyjnym – do złożenia wymaganych dokumentów, tj.:

• podanie-kwestionariusz (wygenerowany z systemu),,
  • kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych (oryginał do wglądu),
  • kserokopia dokumentu potwierdzającego posiadanie kwalifikacji pedagogicznych (oryginał do wglądu).

O przyjęciu kandydata na studia podyplomowe decyduje kolejność zgłoszeń.

KIEROWNIK STUDIÓW: dr Waldemar Lib

OBSŁUGA ADMINISTRACYJNA: mgr Małgorzata Szela - tel. 17 872-18-05

KOSZT STUDIÓW: 4 800 zł (1600 zł za semestr)