Szanowni Państwo,

Fundacja 21 ma zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w I Międzynarodowej  Konferencji pt. Wielospecjalistyczna diagnoza i terapia dzieci z zaburzeniami w rozwoju cz.2
Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 maja 2016 roku.

Formularz zgłoszenia znajduje się w załączniku lub na stronie fundacji www.fundacja21.org Konferencja skierowana jest do wszystkich zainteresowanych problemem szeroko rozumianej niepełnosprawności, tj. studentów, terapeutów, logopedów/neurologopedów, pedagogów, oligofrenopedagogów, psychologów, lekarzy (np. ortodontów, pediatrów, psychiatrów, neurologów), wykładowców oraz rodziców i opiekunów dzieci niepełnosprawnych.