Międzywydziałowe Studenckie Koło Naukowe

Vita Activa

ma zaszczyt zaprosić na

SYMPOZJUM

W trosce o potrzeby dziecka

Pamięci Profesor Barbary Czeredreckiej

(1936-2006)

Data:  8 czerwca 2016 roku

Miejsce: Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Ks. Jałowego 24 s. nr 3

• Godz. 9.00 – Rejestracja
  • Godz.10.00 – Otwarcie Sympozjum, słowa powitania
  • Godz. 10.15 - Laudacja
  • Godz. 10.30 - Wspomnienia ukryte w fotografii w odsłonie muzycznej
  • Godz. 10.45 - Wystąpienia plenarne
  • Godz. 12.30 - Przerwa kawowa
  • Godz. 13.00 - Międzywydziałowe Studenckie Koło Naukowe Vita Activa  - „Działalność inspirowana troską o potrzeby dziecka”
  • Godz. 13.15. Studencki Krąg Korczakowski - Działalność Studenckiego Kręgu Korczakowskiego jako kontynuacja inicjatywy Profesor Barbary Czeredreckiej”
  • Godz. 13.30 - Studenckie Koło Naukowe PWSZ W Tarnobrzegu Voluntarius - „Dziecko
    w przestrzeni szpitala”
  • Godz. 13.45 -15.00 Profesor Barbara Czeredrecka -  Naukowiec - Nauczyciel - Człowiek  - wspomnienia i pedagogiczne przesłania
  • Godz. 15.00 – Podsumowanie i zakończenie Sympozjum

Organizatorzy Sympozjum:

• dr Beata Gumienny - Opiekun MSKN Vita Activa
  • Kamila Kasprzyk - Przewodnicząca MSKN Vita Activa
  • Magdalena Szendoł - Z-ca Przewodniczącej MSKN Vita Activa
  • Klaudia Dutka - Sekretarz MSKN Vita Activa
  • Sabina Zubala - Skarbnik MSKN Vita Activa

Członkowie MSKN Vita Activa zaangażowani w organizację: Gajewski Michał, Gumienny Michał, Kluska Katarzyna, Kosak Małgorzata, Pałęcka Justyna, Przybyciel Marcin, Radoń, Katarzyna, Stępień Magdalena, Szybiak Kornelia, Winiarski Mateusz, Wlazło Maria, Wojtaszek Magdalena

Zgłoszenia, potwierdzenia uczestnictwa w Sympozjum prosimy kierować na adres:

sympozjum2016wp@ur.edu.pl

Karta zgłoszenia dostępna w formie elektronicznej:  http://www.ur.edu.pl/wydzialy/pedagogiczny/konferencje

Program szczegółowy zostanie przesłany po zgłoszeniu uczestnictwa w Sympozjum

Kontakt telefoniczny:

dr Beata Gumienny - tel. 501 504 294