Wykład prof. dr hab. Jagody Cieszyńskiej06.04.2013 06:58

Instytut   Pedagogiki   UR  w Rzeszowie,   Zakład  Pedagogiki Specjalnej, Studenckie Koło Naukowe Pedagogów i Pedagogów Specjalnych  zaprasza na wykład: Prof. dr hab. Jagody Cieszyńskiej temat: Metoda Krakowska – jako stymulacja rozwoju funkcji poznawczych 18.04.2013 r. godzina 12.00 sala nr 3, bud. UR ul. Ks. Jałowego 24.

Pani Prof. dr hab. Jagoda Cieszyńska to profesor Uniwersytetu Pedagogicznego, przez 28 lat pracowała jako psycholog i logopeda w Zespole Diagnozy i Terapii. Prowadzi badania naukowe obejmujące zagadnienia dotyczące problemów związanych z dysleksją, dwujęzycznością i dyglosją, nabywania i rozwoju systemu językowego dzieci niesłyszących, metod diagnozowania dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej (autystycznych, z alalią, z afazją, z Zespołem Aspergera z porażeniem mózgowym oraz obniżeniem sprawności intelektualnej) a także metod badania rozwoju funkcji poznawczych u dzieci w wieku niemowlęcym, poniemowlęcym i przedszkolnym. Jest autorką 6 książek i serii logopedycznej "Kocham czytać".

Więcej informacji:

alicja_niemiec1992@wp.pl