Spotkanie z cyklu MEDIOznawcy11.05.2018 13:36

16 maja o godzinie 8.00 na Wydziale Pedagogicznym w sali numer 3 odbędzie się  trzecie spotkanie z cyklu MEDIOznawcy organizowane przez SKN „MATRIKS”.

Gościem specjalnym będą przedstawiciele policji z wydziału do walki z cyberprzestępczością. Podczas wykładu będą poruszane coraz częściej występujące  problemy związane z hejtem. Omówione zostaną również inne nieprzemyślane działania w sieci oraz ich prawne konsekwencje.  Ponadto będziemy mogli dowiedzieć się, jak bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej.

Serdecznie Zapraszamy! Zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku:

Karolina Muszyńska