Ta strona używa cookie. Informacje o tym w jakich celach pliki cookie są używane znajdziesz w Polityce Prywatności.
W przeglądarce internetowej możesz określić warunki przechowywania i dostępu do cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.  
Zamknij

WYDZIAŁ  MUZYKI  UNIWERSYTETU  RZESZOWSKIEGO

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA NA STUDIA W ROKU AKADEMICKIM 2018/2019

W KOLEJNOŚCI ALFABETYCZNEJ

 

KIERUNEK: EDUKACJA ARTYSTYCZNA W ZAKRESIE SZTUKI MUZYCZNEJ,

STUDIA STACJONARNE I STOPNIA

1. Bernadetta Biedroń

2. Sylwia Bogacz

3. Paweł Drozd

4. Natalia Guzik

5. Piotr Jagiełło-Stanowski

6. Wojciech Jasiak

7. Katarzyna Kadłuczka

8. Paweł Karnasiewicz

9. Bogumiła Kutacha

10. Aleksandra Lech

11. Jagoda Lis

12. Gabriela Łasak

13 Monika Marczak

14. Aleksandra Motyka

15. Piotr Piasecki

16. Wojciech Polak

17. Dominika Pruchnicka

18. Kinga Sikora

19. Lidia Siwiec

20. Szymon Tadla

21. Monika Wcisło

22. Patrycja Widlarz 

 

 

 

 

KIERUNEK: EDUKACJA ARTYSTYCZNA W ZAKRESIE SZTUKI MUZYCZNEJ,

STUDIA STACJONARNE II STOPNIA

 

                                                                 1. Patrycja Anwailer

                                                                  2. Konrad Barć

                                                                  3. Justyna Biało

                                                                  4. Wojciech Bielec

                                                                  5. Aleksandra Blicharczyk

                                                                  6. Magdalena Bukała

7. Wojciech Dudzik

8. Kinga Ficek

9. Anna Gąsior

10. Justyna Kaźmierska

11. Mateusz Klucznik

12. Szymon Kokoszka

13. Alicja Łabaj

14. Sara Magda

15. Kornelia Mistachowicz

16. Ewa Pasiecznik

17. Joanna Petryszyn

18. Mateusz Radochoński

19. Krzysztof Sagan

20. Dominik Szlama

21. Anna Wasąg

22. Dominika Zielińska 

 

 

KIERUNEK: INSTRUMENTALISTYKA,

STUDIA STACJONARNE I STOPNIA

 

1. Wiktoria Kochman

2. Rafał Kocór

3. Bogumiła Kutacha

4. Gabriela Łasak

5. Piotr Mróz

6. Adam Sokulski

 

 

 

 

KIERUNEK: JAZZ I MUZYKA ROZRYWKOWA, STUDIA STACJONARNE I STOPNIA

SPECJALNOŚĆ: WYKONAWSTWO WOKALNE

                                                           1. Sylwia  Buchalska

2. Oliwia Czubocha

3. Julia Honkisz

4. Aleksandra Janusz

5. Valentyna Maslovska

6. Julia Suchara

7. Natalia Wojtas

 

 

 

KIERUNEK: JAZZ I MUZYKA ROZRYWKOWA, STUDIA STACJONARNE I STOPNIA

SPECJALNOŚĆ: WYKONAWSTWO INSTRUMENTALNE

 

1. Michał   Barszcz

 

2. Jakub  Kozłowski

 

3. Krzysztof  Krokosz

 

4. Bartłomiej  Longosz

 

5. Adrian  Łazarczyk

 

6. Mateusz  Szkil

 

                                                                                     

     Sekretarz Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej

                                                                                                                            

                                                                                                                              mgr Aldona Łysikowska

 

 

Nasi partnerzy

Tweety na temat @UR_Rzeszow