III Ogólnopolska Konferencja Prawno-Medyczna. Bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego13.11.2018 12:52

W dniach 4-5 grudnia 2018 r. w Głównej Auli Uniwersyteckiego Centrum Innowacji i Transferu Wiedzy Techniczno-Przyrodniczej Uniwersytetu Rzeszowskiego odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja Prawno-Medyczna. Bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego, której organizatorem jest Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Rzeszów.

Konferencja organizowana jest w ramach programu wiodącego Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland ,,Prawo i Medycyna”.

Podczas Konferencji odbędą się cztery panele tematyczne dotyczące:

• bezpieczeństwa pacjentów,
  • bezpieczeństwa personelu medycznego,
  • psychiatrii i leczenia uzależnień,
  • e-zdrowia

W konferencji wezmą udział specjaliści nauk prawnych i medycznych z kraju oraz z zagranicy.

Serdecznie zachęcamy Państwa zarówno do czynnego udziału jako prelegent, uczestnictwa w panelu dyskusyjnym, wzięcia udziału w konkursie na najlepsze wystąpienie, jak i uczestniczenie w konferencji jako słuchacz.

Formularz rejestracyjny oraz agendę III Ogólnopolskiej Konferencji Prawno-Medycznej znajdą Państwo na naszej stronie - http://prawno-medyczna.elsa.org.pl/