Mały Uniwersytet na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego24.03.2017 12:49

W dniu 18.03.2017 na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego przeprowadzono zajęcia edukacyjno – warsztatowe z uczniami szkół podstawowych i gimnazjalnych w ramach Małego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Zajęcia były prowadzone przez pracowników

poszczególnych Instytutów. Jak corocznie, przeprowadził zajęcia tematyczne związane z tematyką zdrowia i medycyny. Poszczególne grupy dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach.