Wydarzenia

III Międzynarodowa Konferencja Porozmawiajmy o autyzmie i nie tylko. Zaburzenia Neurorozwojowe23.07.2019 10:14

#nURtnauki z Wydziałem Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego #choosefutURe #autyzm

II Międzynarodowa Konferencja Porozmawiajmy o autyzmie i nie tylko. Zaburzenia Neurorozwojowe23.07.2019 09:50

Relacja ze szkolenia ADI-R (Autism Diagnostic Interview – Revised) - wywiadu do diagnozowania autyzmu22.11.2018 07:59

#nURtnauki #nURtmedycyny z Wydział Medyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego

Wystawa „Leopold Skulski. Farmaceuta i mąż stanu” w Uniwersytecie Rzeszowskim.01.12.2017 08:49

9 listopada 2017 roku na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyło się otwarcie wystawy pt. Leopold Skulski. Farmaceuta i mąż stanu. Wystawa została przygotowana przez Główną Bibliotekę Lekarską, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego.