Wydarzenia

Wystawa „Leopold Skulski. Farmaceuta i mąż stanu” w Uniwersytecie Rzeszowskim.01.12.2017 08:49

9 listopada 2017 roku na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyło się otwarcie wystawy pt. Leopold Skulski. Farmaceuta i mąż stanu. Wystawa została przygotowana przez Główną Bibliotekę Lekarską, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego.

NOWOCZESNE CENTRUM BADAWCZE DLA KIERUNKÓW MEDYCZNYCH UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO01.10.2015 08:01

16 września 2015 roku Wydział Medyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego z myślą o rozwoju kierunków medycznych uruchomił przy ulicy Warzywnej w Rzeszowie Przyrodniczo – Medyczne Centrum Badań Innowacyjnych. Projekt realizowany był od 2009 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego. Inwestycja pochłonęła ok 96 mln złotych.

Dr hab. n. o zdr. Monika Binkowska – Bury02.09.2015 13:11

Habilitacja na Wydziale Medycznym.

Laur studentów 201524.04.2015 14:21

student III roku Ratownictwa Medycznego Pan Damian Strojny, oraz dr inż. Julian Skrzypiec