"Tydzień Zdrowia"11.05.2012 12:08

Tydzień Zdrowia

W dniu 24 kwietnia 2012 roku w Uniwersytecie Rzeszowskim odbył się wykład realizowany w ramach „Tygodnia Zdrowia” organizowany przez Samorząd Studentów na temat „Zdrowego stylu życia”. Wykład na temat zdrowego stylu życia poprowadziła dr Agnieszka Banaś Kierownik Pracowni Biologii Molekularnej w Katedrze Położnictwa, Instytutu Położnictwa i Ratownictwa Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Wykład cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony dużej rzeszy studentów Wydziału Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Na uwagę zasługuje wzorowa frekwencja studentów kierunku Położnictwa – studia II stopnia, których liczba stanowiła ponad 80% ogółu uczestników.