TARGI EDUKACYJNE NA POLITECHNICE RZESZOWSKIEJ10.10.2011 12:06

TARGI EDUKACYJNE NA POLITECHNICE RZESZOWSKIEJ

Dnia 19-20 września Politechnika Rzeszowska gościła dwudniowy Rzeszowski Salon Maturzystów. Wydarzenie to otwierało trzeci tydzień kampanii Salon Maturzystów „PERSPEKTYWY 2011”. Salon odbywał się przy al. Powstańców Warszawy 10.
W uroczystym otwarciu podkarpackiej odsłony Salonu Maturzystów wzięli także udział m.in. prof.Elżbieta Dynia, Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia Politechniki Rzeszowskiej oraz Zofia Igras, Dyrektor Wydziału Kontroli Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Frekwencja dopisała, od pierwszych do ostatnich wykładów na salach były nadkomplety maturzystów. Tylko w pierwszym dniu szacunkowo odwiedziło salon ponad 6000 młodzieży. Instytut Położnictwa i Ratownictwa Medycznego, Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprezentował się na targach edukacyjnych promując kierunek: Położnictwo i Ratownictwo Medyczne.