7 czerwca 2017 r. Święto Uniwersytetu Rzeszowskiego31.07.2017 10:23

7 czerwca 2017 r. w Uniwersytecie Rzeszowskim odbyło się Święto Uniwersytetu. O godz. 11:00 w Auli Uniwersytetu Rzeszowskiego, w pięknej, akademickiej oprawie rozpoczęła się część oficjalna uroczystości. Po przywitaniu licznie zgromadzonych gości JM prof. Sylwester Czopek, Rektor UR przekazał głos, prof. Markowi Koziorowskiemu, Prorektorowi UR ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą, który poprowadził część święta poświęconą promocjom doktorskim.

Z Katedry Ratownictwa Medycznego, Wydziału Medycznego Ślubowanie w dniu święta złożyli:

·         dr Marzena Jędrzejczyk-Cwanek

·         dr Justyna Kosydar-Bochenek

Po złożeniu ślubowania i nałożeniu biretów doktorom Rektor dziękując promotorom i gratulując nowym doktorom przekazał głos. prof. Grzegorzowi Ślusarzowi, Prorektorowi ds. Finansów i Organizacji, który poprowadził część uroczystości związaną z przyznaniem odznaczeń państwowych.

Prorektor prof. Grzegorz Ślusarz poprosił o wyjście na scenę Wicewojewodę Podkarpackiego Pana Piotra Pilcha oraz osoby odznaczone.

Brązowy Krzyż Zasługi otrzymali pracownicy Katedry Ratownictwa Medycznego, UR

·         Dr Dorota Ozga