OGŁOSZENIE DLA STUDENTÓW I ROKU Z UKRAINY W SPRAWIE WNIOSKÓW O STYPENDIUM SOCJALNE17.09.2019 06:27

STYPENDIUM SOCJALNE - podstawą przyznania stypendium socjalnego jest trudna sytuacja materialna studenta określona wysokością miesięcznego dochodu netto przypadającego na jednego członka rodziny studenta. Wysokość dochodu uprawniającego studenta/doktoranta do ubiegania się o stypendium socjalne jest ustalana w październiku na dany rok akademicki i podawana do wiadomości studentów na tronie internetowej UR.

STYPENDIUM SOCJALNE W ZWIĘKSZONEJ WYSOKOŚCI student może otrzymać w szczególnie uzasadnionych przypadkach. Za szczególnie uzasadniony przypadek uznaje się, gdy dochód na osobę w rodzinie studenta obliczony na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie, nie przekracza 200 zł.

Szczegółowe informacje na temat zasad przyznawania stypendium socjalnego dostępne na stronie: http://www.ur.edu.pl/studenci/dzial-ksztalcenia/sekcja-spraw-socjalnych/pomoc-materialna-dla-studentow-i-doktorantow/stypendia-z-fpm/stypendia-dla-cudzoziemcow-w-r-ak-2019-2020

WYMAGANE DOKUMENTY DOSTĘPNE NA STRONIE:

TERMINY SKŁADANIA WNIOSKÓW:

Wnioski wraz z dokumentami potwierdzającymi sytuację materialną rodziny można składać:
 od 2 września – 1 października 2019 r.

MIEJSCE SKŁADANIA WNIOSKÓW I UDZIELANIA INFORMACJI: