Szanowni Państwo,

Departament Kwalifikacji Medycznych i Nauki w załączeniu przekazuje, otrzymaną z Ambasady Chin w Warszawie, informację na temat programu stypendialnego rządu Chin na rok akademicki 2019 - 2020. W ramach programu, adresowanego do studentów i młodych naukowców, możliwe jest uzyskanie rocznego lub dwuletniego stypendium na jednym z siedmiu uniwersytetów chińskich, m.in. na kierunku zdrowie publiczne. Nabór w ramach wspomnianego powyżej programu jest obecnie w toku.

Chinese Government Scholarship-2019 9 (POBIERZ)

YES-CHINA-2019 (POBIERZ)