VIII Ogólnopolskie Zawody Uczelni Wyższych w Ratownictwie Medycznym odbędą się w Szczyrku w dniach 9-11.06.2017r.21.03.2017 07:57

Wydział Nauk o Zdrowiu Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej zaprasza na:

„VIII Ogólnopolskie Zawody Uczelni Wyższych w Ratownictwie Medycznym”, które odbędą się w dniach 9-11.06.2017r. na terenie Hotelu „Orle Gniazdo w Szczyrku”. W zawodach mogą uczestniczyć: studenci kierunków ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo, lekarski oraz wojskowo-lekarskich

„I Konferencję Ratownictwa Medycznego”, która odbędzie się w trakcie zawodów w dniach 10-11.06.2017. W trakcie konferencji przewidziana jest sesja posterowa dla studentów kół naukowych.

Program konferencji (Pobierz)