Obrona rozprawy doktorskiej mgr Romany Wróbel08.05.2019 13:59

W dniu 26 kwietnia 2019 r. odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pani mgr poł. Romany Wróbel, pracownika Instytutu Położnictwa i Ratownictwa Medycznego UR. Obszarem zainteresowań naukowych doktorantki była: Ocena stanu biopsychospołecznego kobiet w okresie przedporodowym, pisana pod kierunkiem dr hab. n. med. Grzegorza Raby, prof. UR

Recenzenci:

Prof. dr hab. n. med. Lechosław Putowski –  Kierownik Kliniki Ginekologii i Endokrynologii Ginekologicznej Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Dr hab. n. med. Hubert Wolski – Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu

Promotor pomocniczy: dr n med. Elżbieta Kraśnianin