Dyrektor Instytutu Pielęgniarstwa i Położnictwa otrzymał najwyższe Order za zasługi dla Kościoła i Narodu25.10.2010 13:49

Miło jest nam poinformować Profesorów UR, pracowników oraz całą społeczność akademicką, że Pan Prof. dr hab. n. med. PAWEŁ JANUSZEWICZ – PROFESOR UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO - Dyrektor Instytutu Pielęgniarstwa i Położnictwa, w dniu 8 listopada 2009 r. w Kaplicy Królewskiej w Świątyni w Wilanowie otrzymał z rąk Arcybiskupa Warszawskiego Prymasa Polski Józefa Kardynała Glempa najwyższe odznaczenie Kościoła - Order za zasługi dla Kościoła i Narodu.

Pracownicy oraz studenci Wydziału Medycznego składają serdeczne gratulacje Panu Profesorowi.

Cieszymy się, że tak wybitna postać, jaką jest Pan Profesor Paweł Januszewicz – lekarz pediatra, menadżer służby zdrowia, pedagog, naukowiec pracuje z nami.

Monika Binkowska - Bury