Wydarzenia

Międzynarodowa Konferencja Naukowa III Rzeszowskie Dni Pielęgniarstwa08.03.2011 13:53

Międzynarodowa Konferencja Naukowa III Rzeszowskie Dni Pielęgniarstwa Zdrowie publiczne a pielęgniarstwo XXI wieku. Nowe problemy, nowe wyzwania. Rzeszów, 3-4 grudnia 2010r.

Dyrektor Instytutu Pielęgniarstwa i Położnictwa otrzymał najwyższe Order za zasługi dla Kościoła i Narodu25.10.2010 13:49

Miło jest nam poinformować Profesorów UR, pracowników oraz całą społeczność akademicką, że Pan Prof. dr hab. n. med. PAWEŁ JANUSZEWICZ – PROFESOR UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO - Dyrektor Instytutu Pielęgniarstwa i Położnictwa, w dniu 8 listopada 2009 r. w Kaplicy Królewskiej w Świątyni w Wilanowie otrzymał z rąk Arcybiskupa Warszawskiego Prymasa Polski Józefa Kardynała Glempa najwyższe Order za zasługi dla Kościoła i Narodu.

Święto 31 maja 2008 roku25.10.2010 13:35

Podczas święta ul. 3 Maja, które odbyło się 31 maja 2008 roku, studenci i pracownicy naukowo -dydaktyczni promowali nowe kierunki studiów Instytutu Pielęgniarstwa i Położnictwa: zdrowie publiczne, ratownictwo medyczne, zdrowie publiczne: specjalność elektroradiologia.