Instytut Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu

Studenckie Koło Naukowe Promocji Zdrowia

Informacje ogólne

Studenckie Koło Naukowe Promocji Zdrowia zostało utworzone w paŸdzierniku 2008 roku. Koło skupia studentów Wydziału Medycznego z kierunków pielęgniarstwo, położnictwo i zdrowie publiczne. Opiekunami Studenckiego Koła Naukowego Promocji Zdrowia są: prof. dr hab. n. med. Paweł Januszewicz i dr n. med. Beata Penar–Zadarko.

Siedzibą Koła jest Instytut Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu Wydziału Medycznego,
ul. Warzywna 1, 35-959 Rzeszów.

Cele i zadania SKNPZ

Studenckie Koło Naukowe Promocji Zdrowia ma na celu:

• rozbudzanie zainteresowań pracą naukową i badawczą w zakresie promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej,
  • organizowanie spotkań naukowych, dyskusji, seminariów, praktyk, konferencji i sesji naukowych oraz warsztatów,
  • upowszechnianie wyników pracy naukowej studentów,
  • promowanie Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz kierunku Pielęgniarstwo i Zdrowie Publiczne.

Koło realizuje swoje cele poprzez:

• działalność naukowo–badawczš,
  • działalność organizacyjnš, w tym organizowanie przynajmniej raz w roku sesji naukowej,
  • współudział w konferencjach naukowych organizowanych przez Instytut Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu.

- Statut

Zarząd Koła

Prezes: Paulina Fitał
Wiceprezes: Dominika Szalony
Sekretarz: Maria Gołda
Skarbnik: Klaudia Miłek
Członkowie: Ewa Jakubiec, Ewa Barańska

Członkowie Koła

Lista członków SKNPZ u opiekuna Koła.

E-mail koła: promocjazdrowiaurz@gmail.com

Wydarzenia

Z inicjatywy Studenckiego Koła Naukowego Pielęgniarstwa w dniach od 5 do 9 lipca 2010 roku w Międzynarodowym Centrum Edukacji Ekologicznej w Iwoniczu-Zdroju odbyły się I PODKARPACKIE WARSZTATY NAUKOWE STUDENCKICH KÓŁ NAUKOWYCH PIELĘGNIARSTWA na temat "Metodologia badań naukowych w pielęgniarstwie".

Sprawozdanie z działalności Koła

- Sprawozdanie

Studenckie Koło Naukowe Promocji Zdrowia

zaprasza wszystkich członków i osoby zainteresowane na spotkanie w dniu

10 listopada 2010 r. o godzinie 15.00.

Miejsce spotkania: Instytut Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu, ul. Warzywna 1.

Obecność członków Koła obowiązkowa!

Opiekun Koła
Dr n. med. Beata Penar–Zadarko