Uwaga P.T. Studenci drugiego i trzeciego roku informatyki i ekonometrii

Przypominam o obowiązkowej obecności podczas odprawy przed praktykami.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2019 r. w s. 126 (A0) o godz. 14:30.

Koordynator praktyk

mgr inż. Adam Szczur

WEBskie aplikacje z PGS Software - Aplikacje webowe z C#

Uwaga! Rusza trzecia edycja kursu z zakresu tworzenia aplikacji webowych w C#. Podobnie jak dwie poprzednie, które cieszyły się sporym zainteresowaniem, także i tę poprowadzą programiści i web developerzy z PGS Software. Zapraszamy wszystkie osoby już interesujące się lub potencjalnie zainteresowane tworzeniem aplikacji webowych w C#. Kurs jest bezpłatny.

Spotkania będą prowadzone co tydzień, we wtorki, od godz. 18:00 w budynku A0 (skrzydło B1), w sali 243, w następującej formule:

·        Będzie to cykl 10 spotkań (wykłady i warsztaty naprzemiennie) związanych z tematyką C#/.NET

·        Podczas warsztatów Uczestnicy będą mieli do wykonania projekt wspólnie z Prelegentami. Uczestnicy będą proszeni o przyniesienie ze sobą własnych laptopów.

Pierwsze zajęcia 19 marca 2019 roku.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w szkoleniu, które może być ważnym elementem zdobywania doświadczenia zawodowego.

****************************************************

Zapraszamy wszystkie osoby używające w pracy, nauce lub hobbystycznie języka PHP na wykład pt. PHP dzisiaj i jutro, czyli jak ten język ewoluował oraz jak dzisiaj tworzy się w nim poważne oprogramowanie.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 27.03.2018 r. w godz. 18:00 – 19.30 w sali 127 A0, a Prelegent, pracownik PGS Software S.A. przedstawi dobre praktyki programowania w PHP, coraz częściej wymagane przez firmy informatyczne.

****************************************************

Zapraszamy wszystkie osoby już interesujące się lub potencjalnie zainteresowane tworzeniem aplikacji webowych w C# na drugą edycję bezpłatnego kursu.

Spotkania będą prowadzone co tydzień, w środy, od godz. 18:00 w sali 127 A0, w następującej formule:

·         Będzie to cykl 10 spotkań (5 wykładów i 5 warsztatów naprzemiennie) związanych z tematyką C#/.NET

·         Wykłady i warsztaty będą prowadzone przez programistów - pracowników firmy PGS Software S.A (dwie osoby na każdym spotkaniu).

·         Na warsztatach Uczestnicy będą mieli do wykonania projekt wspólnie z Prelegentami. Uczestnicy będą proszeni o przyniesienie ze sobą własnych laptopów.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w szkoleniu, które może być ważnym elementem zdobywania doświadczenia zawodowego.

****************************************************

Zapraszamy wszystkie osoby już interesujące się lub potencjalnie zainteresowane tworzeniem aplikacji webowych w C# na bezpłatny kurs.

Spotkania będą prowadzone co tydzień, we wtorki, od godz. 18:00 w sali 127 B1, w następującej formule:

UWAGA

Drugie spotkanie w ramach szkoleń z programowania w języku Java prowadzone przez pracowników firmy PGS Software S.A., odbędzie się w dn. 5.12.2016 r. wyjątkowo w sali 248 B2, w budynku A0.