Studia I i II stopnia pomoc materialna

UWAGA!!!

WYDZIAŁ FILOLOGICZNY- SKŁADANIE WNIOSKÓW O POMOC MATERIALNĄ PRZEZ OSOBY PRZYJĘTE
NA I ROK STUDIÓW I STOPNIA oraz II STOPNIA NA ROK AKAD. 2017/2018

Osoby, które zostaną przyjęte na I rok studiów na Wydziale Filologicznym i chcą się ubiegać o przyznanie pomocy materialnej w roku akademickim 2017/2018  składają wnioski  o przyznanie stypendium socjalnego i specjalnego dla osób niepełnosprawnych w niżej podanych terminach:

I  termin : 20.07.2017 – 04.08.2017

II termin: 05.09 - 12.09. 2017 r.

Od 07.08 do 31.08.2017r. stanowisko pomocy materialnej nieczynne- urlop pracownika

Dziekanat Wydziału Filologicznego ,  ul. mjr. W. Kopisto 2b, pok. 28

Poniedziałek – Wtorek – 10.00 – 14.00

Środa  - nieczynne

Czwartek – Piątek – 10.00 – 14.00

- przed uzyskaniem statusu studenta - tylko w wersji papierowej.

Wzory druków i wykaz dokumentacji możliwe do pobrania na stronie:

WYDZIAŁ FILOLOGICZNY POMOC MATERIALNA - rok akademicki 2017/2018

STYPENDIA SOCJALNE I SPECJALNE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

(dotyczy studentów I i II roku studiów I stopnia oraz I roku studiów II stopnia)

Studenci, którzy będą ubiegać się o przyznanie stypendium socjalnego lub/i specjalnego dla osób niepełnosprawnych na rok akademicki 2017/18 zobowiązani są do wypełnienia wniosków elektronicznie w systemie UCZELNIA 10 poprzez serwis internetowy WIRTUALNA UCZELNIA (wu.ur.edu.pl).

Wniosek wypełniony i złożony elektronicznie należy wydrukować wraz z załącznikami, podpisać, a następnie złożyć wraz z kompletem wymaganej dokumentacji w Dziekanacie ds. socjalnych Wydziału Filologicznego pok. 28 (bud. A3 ul. mjra W. Kopisto  2B) w godz. od 10.00. do 14.00  w terminie do 14 czerwca 2017 r.  W związku z tym że 15 czerwca to dzień ustawowo wolny od pracy a w dniu 16 czerwca zgodnie z pismem JM Rektora Dziekanat do spraw socjalnych jest nieczynny:

Ustala się dodatkowe dni przyjmowania wniosków o pomoc materialną tj. od 19 do 23 czerwca 2017

Studenci studiów niestacjonarnych mogą złożyć wnioski w sobotę  10 czerwca 2017 r. w  godz. od 8.00 do 12.00

Moduł Stypendia- informacja

Moduł Stypendia- instrukcja obsługi

Wykaz dokumentacji obowiązującej przy składaniu wniosku o pomoc materialną:

Informacja o zasadach ustalania i obliczania dochodu:

• Regulamin, nowe wzory wniosków, oświadczeń i zaświadczeń można znaleźć na stronie:

Z dniem 01 marca 2017 roku wszedł w życie aneks nr 2 do REGULAMIN PRZYZNAWANIA ŚWIADCZEŃ POMOCY MATERIALNEJ DLA STUDENTÓW.

Prosimy o zapoznanie się z treścią nowego Regulaminu.

POMOC MATERIALNA rok akademicki 2016/2017

Uwaga!

Zgodnie z Porozumieniem Rektora UR z Samorządem Studentów oraz Samorządem Doktorantów z dnia 14 października 2016 r. ustalono:

• wysokość dochodu uprawniającego studenta/doktoranta do ubiegania się o stypendium socjalne  w r.ak. 2016/17– tj. 900 zł na członka rodziny,
  • wysokość świadczeń pomocy materialnej dla studentów/doktorantów w roku akademickim 2016/17 (w pliku do pobrania )
  •

Informacje dotyczące stypendiów dla studentów   Wydziału Filologicznego UR   można uzyskać w dziekanacie  ds. pomocy materialnej.

Kontakt:

Uniwersytet Rzeszowski
Wydział  Filologiczny
al. mjr. W. Kopisto 2b
35-315 Rzeszów,
pok. 28
tel. 17 ( 8721286)  e-mail: dzfilpm@ur.edu.pl

Godziny otwarcia:

• poniedziałek- wtorek w godz. 10.00-14.00
  • środa – nieczynne
  • czwartek-piątek w godz.10.00-14.00

TERMINY DYŻURÓW DZIEKANATU –POMOC MATERIALNA DLA STUDENTÓW W SOBOTY W ROKU AKADEMICKIM 2016/2017: