Studia I i II stopnia pomoc materialna

STYPENDIA SOCJALNE I SPECJALNE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

NA SEMESTR ZIMOWY W ROKU AKADEMICKIM 2018/2019

(dotyczy studentów I i II roku studiów I stopnia oraz I roku studiów II stopnia)

Dziekanat Wydziału Filologicznego informuje  !

Studenci, którzy będą ubiegać się o przyznanie stypendium socjalnego lub specjalnego dla osób niepełnosprawnych na semestr zimowy w roku akademickim 2018/19 zobowiązani są do wypełnienia wniosków elektronicznie w systemie UCZELNIA 10 poprzez serwis internetowy WIRTUALNA UCZELNIA (wu.ur.edu.pl).

Wniosek wypełniony i złożony elektronicznie należy wydrukować wraz z załącznikami, podpisać, a następnie złożyć wraz z kompletem wymaganej dokumentacji w Dziekanacie ds. socjalnych Wydziału Filologicznego   (pok.28 )  bud. A3 UR w godz. od 10.00. do 14.00  w terminie do 15 czerwca 2018 r.

Studenci studiów niestacjonarnych mogą złożyć wnioski w sobotę: 2 czerwca i  9 czerwca 2018 r. w godz. od 8.00 do 12.00

Z powodu prowadzonych prac w systemie Uczelnia 10, do czasu jego uruchomienia nie ma możliwości składania wniosków w wersji elektronicznej na rok akad. 2018/19.
Studenci w tym przejściowym okresie mogą składać wnioski tylko w wersji papierowej (wydruki załączników z Regulaminu).

Proszę o zapoznanie się z nowym Regulaminem przyznawania pomocy materialnej dla studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego z dnia 01.05.2018 r. (WAŻNE ZMIANY).

Link do Regulaminu: http://www.ur.edu.pl/studenci/dzial-ksztalcenia/sekcja-spraw-socjalnych/aktualnosci/pomoc-materialna/stypendia-dla-studentow/regulamin

POMOC MATERIALNA rok akademicki 2017/2018

UWAGA !!!

Zgodnie z Porozumieniem Rektora UR z Samorządem Studentów oraz Samorządem Doktorantów z dnia 19 października 2017 r. ustalono:

Informacje dotyczące stypendiów dla studentów   Wydziału Filologicznego UR   można uzyskać w dziekanacie  ds. pomocy materialnej.

Kontakt:

Uniwersytet Rzeszowski
Wydział  Filologiczny
al. mjr. W. Kopisto 2b
35-315 Rzeszów,
pok. 28
tel. 17 ( 8721286)  e-mail: dzfilpm@ur.edu.pl

Godziny otwarcia:

• poniedziałek- wtorek w godz. 10.00-14.00
  • środa – nieczynne
  • czwartek-piątek w godz.10.00-14.00

W dziekanacie można złożyć wnioski o przyznanie:

• stypendium socjalnego,
  • stypendium socjalnego w zwiększonej wysokości,
  • stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych,
  • zapomogi.

Harmonogram posiedzeń Kimisji Stypendialnej Studentów Wydziału Filologicznego w roklu akademickim 2017/2018.

Wzory druków i wykaz dokumentacji możliwe do pobrania na stronie:

TERMINY DYŻURÓW DZIEKANATU –POMOC MATERIALNA DLA STUDENTÓW W SOBOTY W ROKU AKADEMICKIM 2017/2018:

2017 r.: 7 października, 18 listopada

2018 r:  2 czerwca, 9 czerwca