Studia I i II stopnia pomoc materialna

POMOC MATERIALNA rok akademicki 2017/2018

W dniu 27.10.2017r. odbyło się posiedzenie Komisji Stypendialnej Studentów Wydziału Filologicznego.

Termin wydawania decyzji o stypendium socjalne i specjalne na rok akademicji 2017/2018

od 07.11.2017 do 14.11.2017r.

Dziekanat ds socjalnych (pok.28) dla studentów studiów niestacjonarnych będzie czynny również w sobotę 18.11.2017r. w godz. od 8:00 do 12:00.

UWAGA !!!

WYPŁATA ŚWIADCZEN POMOCY MATERIALNEJ ZA MIESIĄC PAŹDZIERNIK BĘDZIE REALIZOWANA W LISTOPADZIE 2017 R. (do 25 listopada)

Zgodnie z Porozumieniem Rektora UR z Samorządem Studentów oraz Samorządem Doktorantów z dnia 19 października 2017 r. ustalono:

WAŻNE !!!

W związku z rozpoczętą procedurą przyznawania i wypłacania świadczeń pomocy materialnej informujemy, że:

NALEŻY ZWERYFIKOWAĆ SWÓJ NUMER KONTA W SYSTEMIE WIRTUALNA UCZELNIA NASTĘPUJĄCO:

• zaloguj się w systemie WIRTUALNA UCZELNIA
  • w zakładce TWOJE DANE FINANSOWE – KONTA BANKOWE - sprawdź numery kont, które znajdują się w systemie zaznacz – KONTO PODSTAWOWE – na które ma być wypłacone stypendium lub inne świadczenia z uczelni
  • Jeżeli w systemie nie ma twojego aktualnego numeru konta, lub obecnie je zmieniłeś – DODAJ NOWE KONTO – pamiętaj zaznacz wprowadzone konto jako konto podstawowe.
  • Jeżeli złożyłeś już wniosek a nie dokonałeś weryfikacji numeru konta bankowego w systemie – zrób to teraz !
  • PAMIĘTAJ!!! Wszelkich zmian w numerze konta – np. w trakcie roku akademickiego, kiedy stypendium jest już wypłacane -  dokonujesz sam – należy je zmienić zgodnie z procedurą wskazaną wyżej.
  • Uwaga!!! Zanim zapiszesz zmiany w numerze konta sprawdź kilka razy jego poprawność

Plik do pobrania: zal. nr do Zarządzenia nr 71 WYSOKOŚĆ ŚWIADCZEŃ POMOCY MATERIALNEJ.pdf (70,54 KB)

Informacje dotyczące stypendiów dla studentów   Wydziału Filologicznego UR   można uzyskać w dziekanacie  ds. pomocy materialnej.

Kontakt:

Uniwersytet Rzeszowski
Wydział  Filologiczny
al. mjr. W. Kopisto 2b
35-315 Rzeszów,
pok. 28
tel. 17 ( 8721286)  e-mail: dzfilpm@ur.edu.pl

Godziny otwarcia:

• poniedziałek- wtorek w godz. 10.00-14.00
  • środa – nieczynne
  • czwartek-piątek w godz.10.00-14.00

W dziekanacie można złożyć wnioski o przyznanie: