GODZINY REKTORSKIE

W dniu 2 oraz 3 listopada 2017 r. ustalone zostały godziny wolne od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich.

WARSZTATY DLA STUDENTÓW

Zainteresowanych studentów zapraszamy w środę 15 listopada 2017 r. o godz. 15.00 na warsztaty pt.: Studying in the USA: You can do it! (miejsce: sala nr 11 – sala Rady Wydziału,). Warsztaty poprowadzi Briana Krewson
Fulbright Teaching Assistant

Wykłady z GRAMATYKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO prowadzone przez dr BOŻENĘ DUDĘ odbędą się w następujących terminach:

0526 października, 09 23 listopada, 07 i 2grudnia, 04 i 18 stycznia

Wszystkich studentów chętnych do szlifowania swoich umiejętności tłumaczeniowych

serdecznie zapraszam do udziału w kolejnej edycji

Konkursu Lingwistycznego „Tłumacze na start”

organizowanego przez agencję Skrivanek. Konkurs adresowany jest do studentów specjalizacji zarówno translatorycznych, jak i nauczycielskich.

Do wygrania są praktyki zawodowe w Skrivanku i roczny kurs językowy na platformie e-learningowej Rosetta Stone Advantage.

Informacje do pobrania: ZaproszeniePodsumowanie ubiegłorocznej edycji konkursuKarta zgłoszeniową oraz Regulamin Konkursu.

Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie proszone są o kontakt z dr Karoliną Puchałą-Ladzińską, e-mail: k.puchala.ur@gmail.com do dnia 20 października.

Zapraszamy studentów 1 roku Lingwistyki Stosowanej na spotkanie na temat kultury akademickiej, które poprowadzi dr Maciej Ulita.

Termin: 26.10.2017, godz. 11.30, Aula Główna Uniwersytetu Rzeszowskiego (budynek A0)

Obowiązkowe  szkolenie BHP dla studentów 1 roku Lingwistyki Stosowanej.

Termin: 18.10.2017, godz. 15.00, sala Rady Wydziału

INFORMACJA DLA STUDENTÓW I ROKU LINGWISTYKI STOSOWANEJ

Legitymacje studenckie można odbierać w Dziekanacie Wydziału Filologicznego

Uniwersytetu Rzeszowskiego u pani mgr Beaty Kucaby od dnia 02.10.2017

(Al. mjr. W. Kopisto 2 B, pokój 29, parter).

INFORMACJA DLA STUDENTÓW I ROKU LINGWISTYKI STOSOWANEJ

Inauguracyjne spotkanie studentów pierwszego roku lingwistyki stosowanej odbędzie się

w dniu 02.10.2017 o godz. 14.00

w sali Rady Wydziału Filologicznego  Uniwersytetu Rzeszowskiego

(Al. mjr. W. Kopisto 2 B, sala nr 11, parter).

Studenci spotkają się z  Dziekanem Wydziału Filologicznego, kierownikiem Katedry

Lingwistyki Stosowanej oraz opiekunem roku.