W najbliższy piątek, 23 lutego, ustanowiono godziny rektorskie dla studentów filologii rosyjskiej - w związku z zaangażowaniem Studentów i Pracowników IFR w organizację FESTIWALU JĘZYKA ROSYJSKIEGO zajęcia dydaktyczne nie odbędą się.

FESTIWAL JĘZYKA ROSYJSKIEGO -  regulamin i karta zgłoszenia dostępne w folderze WYDARZENIA

Dyżury pracowników w czasie sesji: CZWARTEK 10.00-12.00

Zapraszam Pracowników Zakładu Językoznawstwa Porównawczego na zebranie, które odbędzie się w czwartek, 15 lutego o godz. 13 (po Radzie Wydziału) w gab. 310.

Kierownik Zakładu

dr Anna Rudyk

===========================================================

WYBORY UZUPEŁNIAJĄCE DO RADY INSTYTUTU FILOLOGII ROSYJSKIEJ SPOSRÓD PRACOWNIKÓW NIESAMODZIELNYCH

odbędą się dnia 11 STYCZNIA 2018 ROKU o godzinie 11.00 w sali 317.

Obecność obowiązkowa

WYBORY KANDYDATA NA DYREKTORA INSTYTUTU

FILOLOGII ROSYJSKIEJ

HARMONOGRAM