Ta strona używa cookie. Informacje o tym w jakich celach pliki cookie są używane znajdziesz w Polityce Prywatności.
W przeglądarce internetowej możesz określić warunki przechowywania i dostępu do cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.  
Zamknij

Instytut Filologii Angielskiej

Instytut Filologii Angielskiej

ZAKŁAD LINGWISTYKI STOSOWANEJ

dr hab. prof. UR Agnieszka Uberman
Kierownik Zakładu

ag.uberman@wp.pl

17 872 12 03

pok. 101/25

dr Anatol Szewel
ashevel@univ.rzeszow.pl

17 872 12 17

pok. 111

dr Marta Dick - Bursztyn
marta.db@wp.pl 

17 872 12 17

pok. 111

dr Marta Nowacka

ecospace@pro.onet.pl 

17 872 12 17

pok. 111

mgr Ian Upchurch

upchurch@wp.pl

17 872 12 17

pok. 111

dr Magdalena Trinder

17 872 12 17

pok. 111

 

 

ZAKŁAD JĘZYKOZNAWSTWA TEORETYCZNEGO
I HISTORII JĘZYKA

dr hab. prof. UR Robert Kiełtyka

Kierownik Zakładu 
bobkieltyka@wp.pl

17 872 12 16

pok. 103

prof. dr hab. Grzegorz A. Kleparski
gak@univ.rzeszow.pl  

 

pok. 6

prof. dr hab. Pavol Stekauer
pavel.stekauer@upjs.sk 

17 872 12 16

pok. 107

dr prof. UR Livia Kortvelyessy 

livia.kortvelyessy@upjs.sk

17 872 12 16

pok. 107

dr Ewa Konieczna
eakon@poczta.onet.pl 

ekon66@wp.pl

17 872 12 15

pok. 107

dr Bożena Kochman - Haładyj
bhaladyj@op.pl

17 872 12 16

pok. 107

dr  Anna Dziama
anna.dziama@gmail.com

17 872 12 16

pok. 107

dr  Bożena Duda
bozenaduda@yahoo.co.uk

17 872 12 16

pok. 107

dr Agnieszka Grząśko

mgrzasko@op.pl

17 872 12 15

pok. 103

dr Marcin Kudła

mq2@tlen.pl

17 872 12 15

pok. 103

 

 

ZAKŁAD JĘZYKÓW SPECJALISTYCZNYCH

dr hab. prof. UR Marcin Grygiel

Kierownik Zakładu 

mgrygiel@poczta.fm

17 872 12 17

pok. 110

dr Piotr Cymbalista
cymbalis@univ.rzeszow.pl

17 872 12 17

pok. 110

dr Beata Kopecka
bkopec@univ.rzeszow.pl

17 872 12 15

pok. 103

dr Dorota Rut-Kluz
drk@univ.rzeszow.pl

17 872 12 16

pok. 107

dr Edyta Więcławska

edytawieclawska@poczta.fm

17 872 12 17

pok. 110

 

 

ZAKŁAD LITERATUROZNAWSTWA I KULTUROZNAWSTWA

dr hab. Elżbieta Rokosz-Piejko

Kierownik Zakładu 
erokosz@yahoo.com

17 872 12 16

pok. 107a

dr Agnieszka Kallaus
akallaus@univ.rzeszow.pl

17 872 12 16

pok. 107a

dr Sławomir Kozioł
inaros@poczta.onet.pl

17 872 12 16

pok. 107a

dr Małgorzata Martynuska
mmart@univ.rzeszow.pl

17 872 12 16

pok. 107a

dr Patrycja Austin

p.austin@uw.edu.pl

17 872 12 16

pok. 107a

Dr Beata Kiersnowska

17 872 12 16

pok. 107a

mgr Barbara Niedziela

kelani@tlen.pl

17 872 12 16

pok. 107a

mgr Donald Trinder
trindery@op.pl

17 872 12 16

pok. 107a

 

 

PRACOWNIA KOMPARATYSTYKI LITERACKIEJ I KULTUROWEJ

prof. dr hab. Oksana Weretiuk

Kierownik Pracowni
oksanaw@univ.rzeszow.pl

17 872 12 73

pok. 115


 

ZAKŁAD TEORII TŁUMACZENIA

dr hab. prof. UR Lucyna Harmon

Kierownik Zakładu

luwille@yahoo.de

 

pok. 4

dr Marta Bołtuć (Pikor-Niedziałek)

mpikor@wp.pl

17 872 12 17

pok. 110

dr hab. Dorota Osuchowska

dosuchowska@poczta.onet.pl

17 872 12 17

pok. 110

dr Karolina Puchała-Ladzińska

karolinapuchala1@gmail.com

17 872 12 17

pok. 110

dr Michał Organ

michal.organ@gmail.com

17 872 12 17

pok. 110

dr Łukasz Barciński

lukaszbarcinski@o2.pl

17 872 12 17

pok. 110

 

 

 

 

Nasi partnerzy

Tweety na temat @UR_Rzeszow