Spotkanie informacyjne dla kadry dydaktycznej dot. nowego systemu dziekanatowego

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dla kadry dydaktycznej UR dot. nowego systemu w zakresie modułów Wirtualna Uczelnia i Dorobek naukowy.

Spotkanie poświęcone będzie omówieniu funkcjonalności wdrażanego systemu - nowych modułów, w części przeznaczonej dla pracowników naukowo-dydaktycznych Uniwersytetu.

System Uczelnia.10 zastąpi obecnie funcjonujący system Egeria.

Spotkanie odbędzie się 6 lutego br. o godz. 13.00 w dużej auli bud. A0 przy ul. Prof. Pigonia.

Zapraszamy serdecznie do udziału władze uczelni, nauczycieli akademickich i wszystkich zainteresowanych.

Informacji udziela:

Biuro projektu "UR - nowoczesna uczelnia"

al. Rejtana 16a, pok. 64 (budynek A2)

biuro.urnu@ur.edu.pl