Ta strona używa cookie. Informacje o tym w jakich celach pliki cookie są używane znajdziesz w Polityce Prywatności.
W przeglądarce internetowej możesz określić warunki przechowywania i dostępu do cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.  
Zamknij

Centrum Sportu i Rekreacji

 Sekcje sportowo-rekreacyjne i zajęcia do wyboru w roku akademickim 2017/2018          Semestr letni

 

L.p.

Nazwa sekcji

Prowadzący

Miejsce

Dzień i godzina

SEKCJE SPORTOWO-REKREACYJNE

1

Piłka siatkowa K I

mgr T. Olszowy

Kasprowicza

Kasprowicza

Kasprowicza

Wt. 19.00- 20.30

Czw. 17.30- 19.00

Pt. 17.00 – 19.00

2

Piłka siatkowa M I

dr W. Bajorek/ mgr G. Bobula

Hoffmanowej

Hoffmanowej

Hoffmanowej

Wt.17.00-18.30

Śr. 19.00-20.30

Pt.17.00-18.30

3

Koszykówka K

mgr A. Barć

Ćwiklińskiej

Ćwiklińskiej

Wt. 17.30- 19.00

Czw. 19.00-20.30

4

Koszykówka M I

mgr J. Krawczyk

Kasprowicza

Kasprowicza

Wt. 19.00-20.30

Czw. 19.30-21.00

5

Piłka nożna M

mgr W. Gołda

Ćwiklińskiej

Ćwiklińskiej

Pn. 20.30 – 22.00

Czw. 19.00- 20.30

6

Futsal  M

mgr J. Binkowski

Kasprowicza

Kasprowicza

Pn. 20.30 – 22.00

Śr. 20.30-    22.00

7

Lekkoatletyka K i M

dr L. Lassota

Stadion UR Resovia

Pn.  16.00-17.30

8

Brydż sportowy

mgr A. Maryniak

501 045 646

Turnieje, zawody i liga DS Filon ul. Cicha 4 pok. nr 2

Czw. 17.30- 19.00

https://www.facebook.com/ur.szachy.brydz

9

Szachy

mgr A. Maryniak

501 045 646

Turnieje, zawody i liga DS Filon ul. Cicha 4 sala konferencyjna

Czw. 19.00-20.30

https://www.facebook.com/ur.szachy.brydz

10

Pływanie K i M

mgr Z. Sarna

ROSiR

Śr. 18.30-19.30

11

Rugby M

mgr Ł. Godek

Street Park Workout

Wt. 19.00-20.30

Czw. 19.00-20.30

12

Piłka ręczna M

mgr S. Pelc

Hoffmanowej

Hoffmanowej

Wt. 21.00 – 22.30

Czw.21.00 – 22.30

13

Wspinaczka K i M

 

mgr A. Mach

Kasprowicza

Pn. 16.00- 17.30

Czw 17.15- 18.45

14

Futsal K

 

mgr J. Binkowski

Kasprowicza

Pn. 19.00- 20.30

Śr. 19.00-20.30

15

Piłka ręczna K

 

mgr M Śliż

Hoffmanowej

Wt. 19.00- 20.30

 

15

Tenis stołowy

 

mgr Z. Sarna

Zalesie

Wt. 19.00- 20.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA DO WYBORU

1

Piłka siatkowa K II

mgr B. Berdel

Ćwiklińskiej

Pn. 19.00 -20.30

2

Koszykówka M II

mgr M. Salamon

Ćwiklińskiej

Wt. 20.30-22.00

3

Taniec ( Belly Dance)

mgr O. Kostoń-Vailo

Ćwiklińskiej

 

Czw. 13.00 - 14.30

 

4

Fitness

mgr S. Gargaś

Ćwiklińskiej

Śr. 11.30-13.00

5

Nordic -  walking

mgr A. Mach

Ćwiklińskiej

Kontakt z opiekunem sekcji

6

Wspinaczka K i M

mgr A. Mach

Kasprowicza

Śr. .17.30-19.00

7

Taniec nowoczesny

mgr O. Kostoń-Vailo

Ćwiklińskiej

Cz. 20.00- 21.30

8

Szermierka

dr G. Szajna

Ćwiklińskiej

Śr. 13.00-14.30

9

Golf

mgr A. Ragan

Ćwiklińskiej

Kontakt z opiekunem sekcji

10

Pilates

mgr A. Jabłecka

Ćwiklińskiej

Czw.11.30-13.00

11

Yoga

mgr A. Jabłecka

Ćwiklińskiej

Śr. 14.30-16.00

12

Tenis stołowy K i M

mgr Z. Sarna

Zalesie

Pn. 19.00 – 20.30

13

Narciarstwo zjazdowe

K i M

mgr T. Świątek

Wyjazdy terenowe i obóz programowy

Kontakt z opiekunem sekcji

 

14

Kajakarstwo K i M

dr M. Szczudło

Lisia Góra

Wt. 13.30-15.00

15

Turystyczna „Watra”

mgr J. Smulski

Wydz. Ped. Art.

Ks. Jałowego

Bursa

Śr 19.00-20.30

 

16

Kulturystyka K i M

dr M. Szczudło

Ćwiklińskiej

Wt. 11.30-13.00

17

Jazda konna

mgr A. Jabłecka

504 291 886

LKJ Zabajka

Leśna Wola

Mustang

Kontakt z opiekunem sekcji

18

Pływanie

mgr Z. Sarna

mgr J. Smulski

Pływalnia Rosir- Grupa początkująca

Średniozaawansowana

zaawansowana

 

Śr 16.30-17.30

 

19

Pływanie

 

mgr Z. Sarna

mgr J. Smulski

mgr J. Krawczyk

Pływalnia Rosir- Grupa początkująca

Średniozaawansowana

zaawansowana

 

 

Śr. 17.30- 18.30

 

 

20

Pływanie

mgr J. Krawczyk

Pływalnia Rosir-

zaawansowana

 

 

Śr. 18.30- 19.30

21 Tenis ziemny   mgr S. Gargaś   Korty Strażacka   Kontakt z opiekunem sekcji 603 369 444

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasi partnerzy

Tweety na temat @UR_Rzeszow