Ta strona używa cookie. Informacje o tym w jakich celach pliki cookie są używane znajdziesz w Polityce Prywatności.
W przeglądarce internetowej możesz określić warunki przechowywania i dostępu do cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.  
Zamknij

Centrum Sportu i Rekreacji

Uchwałą Senatu i Zarządzenim Rektora Nr 52 z dnia 3.06.2009r. zostało powołane Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu.Wielopoziomowa edukacja w Szkole Wyższej przewiduje określone efekty kształcenia.Zadaniem CSiR jest wyposażenie studiujących w naszej Alma Mater w kompetencje składające się na rozwój osobowy oraz pełnienie ról społecznych.Istotą naszej dzialalności jest wyposażenie zainteresowanych w nawyki umiejętnego korzystania z proponowanych form aktywności fizycznej i sprawnego funkcjonowania w zastanej rzeczywistości.Opowiadamy się za znaną maksymą ''W zdrowym ciele zdrowy duch''.

 

 

mgr Anna Barć

  • trener II klasy koszykówki,
  • instruktor piłki siatkowej,
  • instruktor pływania,
  • uprawnienia sędziowskie z zakresu koszykówki i pływania,
  • uprawnienia pilota wycieczek zagranicznych,
  • instruktor rekreacji ruchowej w narciarstwie biegowym,
  • instruktor rekreacji ruchowej w narciarstwie zjazdowym.
     

mgr Jacenty Binkowski

  • trener II klasy piłki nożnej,
  • instruktor koszykówki,
  • młodszy ratownik WOPR.

 

dr Grzegorz Domino

  • trener I klasy tenisa 
  • uprawnienia sędziowskie w tenisie
  • instruktor narciarstwa zjazdowego
  • instruktor pływania
  • ratownik WOPR
     

 mgr Wiesław Gołda

  • trener I klasy piłki nożnej,
  • instruktor koszykówki.
     

mgr Sylwia Gargaś

  • instruktor sportu tenis ,
  • uprawnienia sędziowskie z zakresu pływania.
  •  instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness; step, dance i wzmacnianie
     

mgr Adela Jabłecka
 

  • instruktor sportu w pływaniu,
  • certyfikat kursu nauczania pływania niemowląt i małych dzieci PSPN,
  • instruktor piłki siatkowej,
  • instruktor dyscypliny sportu gimnastyka sportowa,
  • instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness w różnych formach gimnastyki,
  • instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik,
  • instruktor rekreacji w specjalności jeździectwo,
  • instruktor rekreacji w narciarstwie zjazdowym,
  • instruktor Nordic Walking / Licencja PZLA,
  • instruktor Jogi Hormonalnej,
  • trener Aqua IFAA,

 


mgr Jacek Krawczyk

  • trener II klasy w koszykówce,
  • trener II klasy w pływaniu,
  • instruktor w gimnastyce,
  • instruktor w lekkiej atletyce,
  • instruktor w piłce siatkowej,
  • instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością kulturystyka.
     

mgr Arkadiusz Mach

  • Instruktor sportu z pływania
  • Instruktor sportu z kulturystyki
  • Instruktor sportu z biegu na orientację
  • Instruktor sportu ze wspinaczki skałkowej
  • Instruktor rekreacji z survivalu
  • Instruktor rekreacji z kajakarstwa
  • Instruktor rekreacji z narciarstwa zjazdowego
  • Instruktor Nordic Walking
  • ratownik WOPR
  • pilot wycieczek

 

mgr Adam Maryniak

  • trener II klasy w piłce siatkowej,
  • instruktor koszykówki,
  • instruktor wychowania zdrowotnego,
  • instruktor narciarstwa zjazdowego PZN SITN
  • instruktor sportu w narciarstwie alpejskim,
  •  instruktor sportu z pływania,
  • stopień ratownika wodnego
  • stopień sternika motorowodnego,
     

mgr Tadeusz Olszowy

  • trener II klasy piłki siatkowej,
  • instruktor piłki nożnej,
  • instruktor pływania,
  • instruktor narciarstwa.
     

mgr Roman Peliszko

  • trener II klasy w koszykówce,
  • instruktor pływania,
  • instruktor narciarstwa zjazdowego.
     

mgr Filip Peliszko

  • instruktor pływania,
  • instruktor piłki nożnej,
  • instruktor narciarstwa zjazdowego,
  • sędzia piłki nożnej.

 

mgr Maria Pliś

  •  trener II klasy piłki ręcznej
  •  specjalizacja w zakresie korekty wad postawy
  •  instruktor nordic - walking
  •  certyfikat uczestnictwa w szkoleniu "Asystent Osoby Niepełnosprawnej"


 

mgr Aleksander Ragan

  • trener II klasy w Lekkiej Atletyce,
  • instruktor koszykówki,
  • uprawnienia w zakresie ratownictwa wodnego,
  • specjalizacja w zakresie gimnastyki korekcyjnej.
  •  instruktor golfa

 

mgr Mateusz Salamon

  • Instruktor koszykówki
  • Opiekun młodzieży
  • Pilot wycieczek w kraju i za granicą
  •  Kurs żeglarza jachtowego

 

mgr Zbigniew Sarna

  • trener II klasy pływania,
  • instruktor piłki siatkowej,
  • instruktor tenisa ziemnego,
  • instruktor tenisa stołowego,
  • instruktor narciarstwa,
  • uprawnienia z zakresu ratownictwa wodnego oraz żeglarstwa.
     

mgr Tomasz Świątek

  • trener II klasy w narciarstwie zjazdowym,
  • instruktor piłki nożnej,
  • instruktor koszykówki,
  • instruktor piłki siatkowej,
  • instruktor pływania.
     

dr Miłosz Szczudło

  • trener II klasy pływania,
  • instruktor kajakarstwa,
  • instruktor kulturystyki,
  • sternik motorowodny,
  • sędzia okręgowy z pływania,
  • ratownik WOPR,
  • instruktor windsurfingu,
  • operator ścianki wspinaczkowej
  • sędzia piłki nożnej
  • asystent osoby niepełnosprawnej,
  • instruktor szachowy
     

dr Andrzej Żółtek

  • nauczyciel wychowania fizycznego
  •  pedagog,
  • specjalizacja w zakresie gimnastyki korekcyjnej
  • historyk kultury fizycznej,
  • instruktor narciarstwa,
  • instruktor tenisa stołowego,
  • instruktor piłki ręcznej,
  • uprawnienia pilota wycieczek zagranicznych,
  • ratownik WOPR
  •  kurs kierowników wypoczynku dzieci i młodzieży

 

mgr Jacek Smulski

  • instruktor rekreacji ruchowej w kajakarstwie,
  • ratownik WOPR,
  • instruktor pierwszej pomocy przedmedycznej
  • instruktor pływania
  • kierownik wycieczek szkolnych i obozów wędrownych

Nasi partnerzy

Tweety na temat @UR_Rzeszow