Centrum Kultury i Języka Polskiego dla Polaków z Zagranicy i Cudzoziemców "Polonus"

Adres: Uniwersytet Rzeszowski, Al. Kopisto 2b, 35-959 Rzeszów

Kierownik: dr Danuta Hejda, pok. 118, tel. (17) 872 12 78

Kontakt:

Sekretariat: mgr Anna Janukowicz, pok. 117, tel. (17) 872 12 77

e-mail: polonus@ur.edu.pl

Godzinach pracy sekretariatu Centrum POLONUS w dniach:

23.07.18. – 03.08.18. :   od godz. 9.00  do 13.00

Centrum Kultury i Języka Polskiego dla Polaków z Zagranicy i Cudzoziemców POLONUS Uniwersytetu Rzeszowskiego jest jednostką pozawydziałową zajmującą się nauczaniem języka polskiego jako obcego.

Prowadzimy różnorodne kursy języka polskiego, m. in. dla kandydatów na studia w Polsce, lektoraty dla uczestników programu Erasmus+, kursy wakacyjne.

We współpracy z Instytutem Filologii Polskiej organizujemy państwowe egzaminy certyfikatowe z języka polskiego jako obcego