Ta strona używa cookie. Informacje o tym w jakich celach pliki cookie są używane znajdziesz w Polityce Prywatności.
W przeglądarce internetowej możesz określić warunki przechowywania i dostępu do cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.  
Zamknij

Sekcja Rekrutacji i Toku Studiów

SEKCJA REKRUTACJI I TOKU STUDIÓW

Al. mjr W. Kopisto 2A (budynek 2a)

35-959 Rzeszów, pok. 103,104,105,107

 

  1. mgr Monika Pawlica – koordynator Sekcji

pokój 107

tel. (+48) 17 872 11 48

 e-mail: mpawlica@ur.edu.pl

  1. mgr Anna Janczycka

pokój 103 

tel. (+48)  17 872 11 82

e-mail: ajanczycka@ur.edu.pl

  1. mgr Robert Koza

pokój 104

tel./fax (+48) 17 872 11 30

e-mail: rkoza@ur.edu.pl

  1. mgr Elżbieta Lencka

pokój 105

tel. (+48) 17 872 10 48

e-mail: anne@ur.edu.pl

  1. mgr Wojciech Pasaman

pokój 103

tel. (+48) 17 872 10 46

 e-mail: wpasaman@ur.edu.pl

 

  1. Ewelina Piszczek

pokój 104

tel. (+48) 17 872 11 94

 e-mail: episzczek@ur.edu.pl

  1. mgr Małgorzata Smyczek

pokój 105

tel. (+48) 17 872 10 48

 e-mail: msmyczek@ur.edu.pl

 

 

 

Nasi partnerzy

Tweety na temat @UR_Rzeszow