Podpisanie umów na termomodernizację obiektów uczelni z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie21.04.2017 12:34

W dniu 28 marca 2017 roku została podpisana pierwsza Umowa z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie  o dofinansowanie projektu „Termomodernizacja budynków Uniwerytetu Rzeszowskiego  przy ul. Moniuszki 10, ul. Towarnickiego 3 w Rzeszowie oraz budynku Centrum Eksperymentalnego w Weryni”,
druga umowa została podpisana w dniu 19 kwietnia 2017 roku o dofinansowanie projektu „Termomodernizacja budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Grunwaldzkiej 11 i 13 w Rzeszowie”.

Ze strony Uniwersytetu Rzeszowskiego umowę podpisał Prorektor ds. Infrastruktury i Współpracy z Gospodarką dr hab. Józef Cebulski, a Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jako Instytucję Wdrażającą reprezentował   Wicerezes  Zarządu – Artur  Michalski.

Więcej o projektach: