Konkurs pn. „Studia podyplomowe z zakresu prawa gospodarczego dla sędziów i prokuratorów” w ramach PO WER21.06.2016 09:44

Ministerstwo Sprawiedliwości - Instytucja Pośrednicząca dla Działania 2.17 Skuteczny wymiar sprawiedliwości w ramach Osi Priorytetowej II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój – ogłasza konkurs nr POWR.02.17.00-IP.04-00-006/16 pn. „Studia podyplomowe z zakresu prawa gospodarczego dla sędziów i prokuratorów”.

Termin Składania Wniosków: 30.06.2016 do 28.07.2016

Dofinansowanie 100%

Projekty dot. organizacji trzech typów dwusemestralnych studiów podyplomowych (dla sędziów, prokuratorów, asesorów sądowych i prokuratorskich):

Typ I Prawo karne gospodarcze zintegrowane z wiedzą pozaprawną przydatną w ściganiu przestępczości gospodarczej/skarbowej i w orzekaniu w sprawach przestępstw gospodarczych dla sędziów i asesorów sądowych wydziałów karnych oraz dla prokuratorów i asesorów prokuratorskich;

Typ II Prawo cywilne i gospodarcze z uwzględnieniem aspektów ekonomicznych, zintegrowane z wiedzą pozaprawną przydatną do rozstrzygania sporów dla sędziów i asesorów sądowych wydziałów cywilnych i gospodarczych;

Typ III Prawo restrukturyzacyjne, upadłościowe i finansowe zintegrowane z wiedzą pozaprawną przydatną w rozstrzyganiu spraw gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu prawa restrukturyzacyjnego dla sędziów wydziałów gospodarczych/upadłościowych oraz dla prokuratorów i asesorów prokuratorskich ścigających przestępczość gospodarczą / finansową.

Wiecej informacji w załączniku lub na stronie -  http://www.power.gov.pl/nabory/217-skuteczny-wymiar-sprawiedliwosci-1/

Pliki do pobrania: